Menstruacinė taurelė

Lunette Plovimo Skystis "Feelbetter" (100ml)

8 Eur
Kiekis:

Suprantama, Jūs norėsite išlaikyti savo menstruacinę taurelę kuo ilgiau švarią ir gaivią. Būtent todėl mes sukūrėme šį plovimo skystį, specialiai skirtą Lunette menstruacinei taurelei.
Plovimo skystis "Feelbetter" padeda taurelę išlaikyti švarią ir gaivią. Skystis yra švelnaus eterinių citrinos ir eukalipto aliejų kvapo. Pakankamai lengvas, kad nesudirgintų Jūsų odos, tačiau kartu ir puikiai pašalinantis visus nešvarumus bei kvapą. Jis idealiai tinka ypač alergiškai odai. Tai 100% augalinis produktas, jo sudėtyje nėra cheminių dažiklių, kvapiklių ir konservantų. Jo pH - 4. Be parabenų. Tinka veganams.

Lunette plovimo skystis NĖRA įprastinis muilas. Tai produktas labai svarbus gerai Jūsų savijautai. Menstruacinės taurelės plovimas įprastiniu muilu gali sukelti sudirgimą, infekciją ar patinimą. Mes nenorime, kad Jūs patirtumėte šiuos nemalonumus naudodamos menstruacines taureles, todėl rekomenduojame naudoti Lunette plovimo skystį. Jis buvo sukurtas po ilgų bandymų ir įsitikinus, kad geriausiai tiks Jums ir Jūsų menstruacinei taurelei.

NAUDOJIMAS
Išėmus menstruacinę taurelę ir išpylus jos turinį, iš pradžių perplaukite ją šaltu vandeniu. Tada užlašinkite kelis lašus Lunette plovimo skysčio "FeelBetter" ir patrinkite tarp delnų, kad skystis gerai suputotų. Ypač krupščiai išplaukite nešvarumus menstruacinės taurelės skylutėse. Išplaukite menstruacinę taurelę su šiltu vandeniu ir naudokite toliau.

Sudėtis: vanduo, druska, citrinų rūgštis, eteriniai citrinų ir eukalipto aliejai, valomieji augaliniai aliejai.