Menstruacinė taurelė

Lunette Dezinfekuojančios Servetėlės

5 Eur
Kiekis:

Skirtos rūpintis taurele kelionių ar išvykų į gamtą metu. Servetėlės dezinfekuoja taurelę, nereikia vandens. Greitai suįrančios, galima mesti į unitazą.

Lunette dezinfekuojančios servetėlės yra puikus pasirinkimas Lunette menstruacinei taurelei išvalyti, kai neturite sąlygų jos išskalauti. Servetėlės pašalina mikrobus ir Jūs puikiai galite naudoti Lunette menstruacinę taurelę, kai po ranka neturite švaraus vandens.

Dezinfekuojančios servetėlės yra nedidelės, kiekviena supakuota atskirai. Kad ir kur būtumėte, su jomis galite visuomet naudotis Lunette menstruacine taurele. 

Lunette dezinfekuojančios servetėlės pagamintos iš viskozės - greitai mikroorganizmų skaidomos medžiagos. Galite išmesti panaudotas servetėles į kompostą, čia jos suirs mažiau nei per 6 savaites. Taip pat galite jas mesti į unitazą.

NAUDOJIMAS
Iš pradžių išvalykite ir nusausinkite taurelę popierine servetėle, tuomet išvalykite dezinfekuojančia servetėle ir būtinai leiskite taurelei visiškai išdžiūti prieš vėl ją įsidėdama. Be to, rekomenduojame visuomet dezinfekuoti Lunette menstruacinę taurelę servetėlėmis prieš ir po menstruacijų arba pavirinti vandenyje 3-5 min.

DĖMESIO! Dezinfekuojančių servetėlių nenaudokite kaip intymios higienos servetėlių. 

Sudėtis: Aqua, Alcohol Denat.

Pakuotėje yra 10 dezinfekuojančių servetėlių.