Menstruacinė taurelė

Lunette Menstruacinė Taurelė

Tai daugkartinė higieninė priemonė moterims, pagaminta Suomijoje iš minkšto ir švelnaus aukščiausios kokybės medicininio silikono. Skirta vidinei apsaugai. Laikosi vakuumo ir makšties raumenų pagalba. Vienos taurelės užtenka 5 metams. Jos nesimato, nesijaučia, ji neprateka. Nesukelia alergijos, be latekso, be kvapo, sterili. Gali naudoti bet kokio amžiaus ar sudėjimo moterys. Tinka ir merginoms, dar neturėjusioms lytinių santykių. Galima naudoti su kontraceptiniu žiedu ar spirale. Tinka veganėms.


100% komfortas
Paprastai taurelę reikia prisiminti tik 2 kartus dienoje. Ji daug talpesnė nei įprastos higieninės priemonės. Jos visiškai nesimato. Ji neprateka. Sportuok, maudykis, keliauk - daryk tai, ką paprastai ir darytum. Su taurele mėnesinės tampa nepastebimos.

Apsauga iki 12 val.
Dėl medicininio silikono antibakterinių savybių, su taurele gali išbūti net 12 val. Tai labai patogu kelionėse ar darbe. Taip pat taurelę gali naudoti ir iš anksto, jei Tavo mėnesinės yra nereguliarios - daugiau jokių nemalonių siurprizų.

Nepastebima
Taurelės visiškai nesimato. Savo forma švelniai priglunda ir prisitaiko prie Tavęs. Nesukelia sausumo jausmo. Yra sterili ir patikima. Tad net ir tomis dienomis gali vilkėti, ką nori. Netgi būti nuoga! Mėgaukis savo atostogomis!


Kuo taurelė geresnė už tamponus

Priešingai nei tamponai, taurelė yra daug sveikesnis pasirinimas. Ji neišsausina gleivinės, nesukelia grybelio, infekcijų pavojaus. Neišskiria jokių cheminių medžiagų, nesukelia alergijos. Be to Lunette medicininis silikonas yra itin higieniškas, nesudaro sąlygų bakterijoms dauginti. Ir dar - taurelė neturi jokių žydrų siūlelių!


Kaip taurelę naudoti

Taurelę naudoti labai paprasta. Prasidėjus mėnesinėms, taurelė įdedama į vidų. Kai prisipildo, ją išimame. Paprastai pirmosiomis dienomis taurelę reikia keistis dažniau,  3-4 kartus per dieną - tai priklauso nuo išskyrų gausumo. Išimtą taurelę ištuštiname ir perplauname vandeniu ar specialiu muilu ir vėl naudojame. Daugiau apie tai: kaip naudoti menstruacinę taurelę

 

Ar tai higieniška

Daugeliui moterų, išgirdus apie menstruacinę taurelę kyla mintis, ar higieniška tokį intymų produktą naudoti daug kartų. Iš tiesų tai nėra taip neįprasta. Moterys jau senai naudoja įvairias daugkartines priemones, tokias kaip diafragma, kontraceptinis žiedas, intymios priemonės suaugusiems. Ir tai yra visiškai higieniška. Žinoma, visada prieš naudojant taurelę rekomenduojame gerai nusiplauti rankas, o taurelę prieš ir po mėnesinių kelias minutes pavirinti.


Kodėl turėtum įsigyti menstruacinę taurelę?

  • Jei nori jaustis tomis dienomis visiškai užtikrinta.
  • Jei nori tomis dienomis jausti tik švaros pojūtį.
  • Jei nori daugiau nebesirūpinti ir leisti sau užsimiršti, kad tai TOS dienos.
  • Jei nori gyventi ekonomiškiau ir ekologiškiau. Tai yra ilgalaikė investicija. Vienos taurelės Tau užteks 5 metams ar net ilgiau. Į aplinką išmesi mažiau sunkiai suįrančių atliekų.
  • Jei šiuo metu naudojamos priemonės Tau nesuteikia pilnaverčio komforto.
  • Jei Tavo mėnesinės yra gausios. Menstruacinė taurelė sulaiko daugiausiai išskyrų iš visų šiuo metu rinkoje esančių higieninių priemonių.
  • Jei Tavo menstruacijos nėra reguliarios. Menstruacinę taurelę galima naudoti iš anksto dar neprasidėjus mėnesinėms.
  • Jei vargina dažnai pasikartojanti pienligė ar kitos grybelinės infekcijos. Naudojant menstruacinę taurelę, moters gleivinė nėra išsausinama, ji natūraliai drėkinasi, nesudarydama terpės bakterijoms daugintis.

Merginų atsiliepimai:


"Taurele esu be galo patenkinta. Gaila, kad apie ją nežinojau anksčiau, nes tomis dienomis vargdavau, nes pas mane gausios. O su Lunette susigyvenau iš karto. Papasakojau draugėms. Tai jos jau pas jus užsisakė. Linkiu, kad kuo daugiau moterų ir merginų sužinotų ir
išbandytų Lunette." - 
Asta Gribauskienė


"Aš visų pirma padėkoti noriu :) Labai labai džiaugiuosi šiuo pirkiniu, spėjau jau visoms draugėms pareklamuoti :) Susidraugauti man neprireikė daug laiko. Aišku, šiokių tokių įgudžių reikia. Tai jie susiformuoja po kelių kartų. Esu labai laiminga, galėdama pamiršti visą tą vargą kuris buvo anksčiau... TOS DIENOS, dabar jau nebėra TOS DIENOS, o tiesiog normalios dienos. :)"- Eglė Macijauskaitė

Daugiau atsiliepimų LUNETTE Naujienlaiškis

Užsiprenumeruok LUNETTE Naujienlaiškį ir būk pirma, sužinojusi apie skelbiamas akcijas, nuolaidas ir kitas Tau svarbias bei įdomias naujienas.

 


Tavo El. pašto adresas

Apsaugos kodas