Menstruacinė taurelė


Vardas

Komentaras

Apsaugos kodasData: 2019-07-12
Vardas: Dovilė
Komentaras: Naudoju jūsų taurelę... net nebepamenu tiksliai... atrodo jau 10 metų :) puikus išradimas, ypač mėgtantiems sportuoti ir maudytis :)
Data: 2019-03-17
Vardas: Grazina
Komentaras: Patiko
Data: 2018-03-28
Vardas: Vitalija
Komentaras: Taurelę naudoju jau ilgiau nei 4m. Jau galvoju pirkti naują, nors ir ši dar tarnauja puikiai. Mano atsiliepimai patys geriausi! Naudojant paketus ar net tamponus naktimis jausdavausi itin nemaloniai nes beveik visad pratekdavo, vasaromis karšta ir šutindavo, taip pat ir kvapą aš iškart jausdavau. O pradėjus naudoti taurelę viskas pasikeitė, jokių pratekejimu, jokio prakaitavimo, jokio kvapo vien malonus jausmas! Esu susidūrusi tik su tokiu keblumu, kol keliaujant ir sustojus i toleta kriauklė jau būdavo išėjus iš kabinos, tai ją išsiplauti būna sudėtingiau.
Data: 2018-01-02
Vardas: Matilda
Komentaras: Naudoju Jūsų taurelę jau tris metus ir visiems rekomenduoju. Visiškai pakeitė mano gyvenimą. Nė už ką nebegrįžčiau prie tamponų, ar paketų naudojimo. Ačiū, džiaugiuosi, kad Jus radau ir išdrįsau pabandyti:))
Data: 2017-12-21
Vardas: Rūta
Komentaras: Turbūt pats geriausias dalykas, kuris sukurtas moterims! Gailiuosi, kad tiek delsiau nusipirkti taurelę, vis bijojau, kad nemokėsiu naudotis. Viskas pavyko iš pirmo karto! Net neina žodžiais apsakyti kaip šitas išradimas palengvina moters gyvenimą. Ačiū
Data: 2017-10-14
Vardas: Auste
Komentaras: Tiesiog geriausias mano metu atradimas... Negaliu atsidziaugti. Net moteriskos infekcijos nebepuola naudojant taurele. Niekaip negalejau atrasti paketu ar tamponu kurie nesukeltu tam tikros alergijos. Labai rekomenduoju.
Data: 2017-07-23
Vardas: Kristina
Komentaras: Taurelė yra tiesiog fantastika! Naudoju jau trečius metus, iš pradžių buvo sunku įsidėti (2-3 MM užtrukau, kol išmokau). Bet dabar fantastika! Nekeisčiau į nieką. Nebebaisu ir atostogauti važiuot, nes nebereik bijoti, kad "tuoj prasidės". Mano MM gana gausios, tai pirmas 2-3 dienas dėl visą ko deduosi ir paketą, kad nepratekėtų. Nes taurelę keisti reikia kas 1-2 val., bet nuo 3 dienos taurelė galiu pamiršti 4-6 valandom, labai patogu! Gaila, kad anksčiau apie šį stebuklą nežinojau!
Data: 2017-07-12
Vardas: Vaiva
Komentaras: Pirmi kartai įsidedant taurelę buvo "įdomūs", tačiau dabar tikrai nebegrįščiau nei prie paketų, nei prie tamponų. :) kolkas tai turbūt geriausias dalykas kurį esu išbandžiusi. Nors kartais būna, kad prateka, jeigu menėsinės itin gausios, reikia paseikeisti manau kiek dažniau, gal kas 6-8val. Žinoma, kiek nepatogu jeigu reikia viešuosiuose tualetuose pasikeisti, bet iš bėdos galima tas servetėles panaudoti. Šiaip, kaip jau ir minėjau, man labai patinka šis "išradimas" :))
Data: 2017-05-10
Vardas: ana
Komentaras: ar galima myletis naudojant taurele
Data: 2017-05-01
Vardas: Dainora
Komentaras: Super! Palengvina gyvenimą, gali jaustis saugiai naktį, šokant, maudantis ir t.t.
Data: 2016-12-12
Vardas: Rūta
Komentaras: Didžiausias privalumas yra tas, kad pamirštu apie šias dienas - nieko nejaučiu, nereikia galvoti, kaip reikiamu metu nueiti į tualetą, kad kokio toksinio šoko sindromo nebūtų. Nuostabus patogumas - net negalėjau apie tokį pasvajoti! Tačiau yra ir minusų - pavyzdžiui, labai sunku ją išsiimti, bent jau dabar, pačioje naudojimo pradžioje. Kartais ir po pusvalandį prasikankinu. Bet įpratus, manau, kad tai nuostabus išradimas.
Data: 2016-12-01
Vardas: Laura
Komentaras: Prisipažinsiu, pirmą kartą įsidėti taurelę atrodė siaubingai sudėtinga, bet negalėjau net įsivaizduoti, koks tai konfortas ją įsidėjus. Nejauti taurelės, nejauti mėnesinių, visiškas švaros pojūtis! Tikrai rekomenduoju!
Data: 2016-12-01
Vardas: Rita
Komentaras: P.S. nuo to liako kai pradėjau naudoti pamiršau ką reiškia mėnesinės. Greitai praeina, pamirštu net kartais laiku patikrinti :)))
Data: 2016-12-01
Vardas: Rita
Komentaras: Naudoju 4 metus. Nuo tada nė kartelio nenaudojau nei tamponų nei paketų ir išvis nė už ką nebedėčiau, nes prasmės nėr. Pirmi kartai buvo su mažom avarijom (pvz ištraukdama sugebėdavau aptaškyti, bet tik iš pradžių, dabar viskas easy). Džiaugiuosi, kad mano dukrai bus lengviau gyventi. (Teisybės dėlei galiu pasakyti, kad sesė kartais naudoja tamponus, bet nesuvokiu kodėl, nes aš nė už ką, taip viskas paprasta man su taurele).
Data: 2016-08-19
Vardas: Laura
Komentaras: Labai rekomenduoju! Esu negimdžiusi,išskyros vidutiniškos,tad pasirinkau S dydį. Taurelę iškart pradėjau lengvai ir taisyklingai naudoti,jokių problemų. Labai džiaugiuosi, jog nereikės daugiau pirkti jokių įklotų ir tamponų!!!
Data: 2016-07-02
Vardas: Elena
Komentaras: Tikrai rekomenduoju! Naudojant pirmus kartus reikia šiek tiek priprasti, bet kai išmoksti taurelę įsidėti taisyklingai, tai tikrai palengvina gyvenimą!! Reikia tik išdrįsti pabandyti. Nors naudoju taurelę visai neseniai jau dabar neįsivaizduoju, kaip ištverti karštas vasaros dienas be jos. Dar kart rekomenduoju nepabijoti išbandyti.
Data: 2016-06-08
Vardas: juliju
Komentaras: Man tiko ir patiko is pirmo karto. Labai laukiu dabar atostogu, kada galesiu ja isbandyti ir maudantis juroj.
Data: 2016-03-17
Vardas: Luu
Komentaras: Puikiai! Naudoju, pripratau, faina!
Data: 2015-11-04
Vardas: Neringa
Komentaras: Pradėjai naudoti Linette menstruacinę taurelę prieš keturis mėnesius. Esu patenkinta.Gaila tik,kad mano mėnesinės tokios gausios,kad pirmas dvi dienas taurelę tenka ištuštinti kone kas valandą,tad pirmomis dienomis pratekėjimo rizika labai didelė ir tenka papildomai naudoti paletą. Nuo trečios mėnesinių dienos užtenka vien taurelės,kurią reikia ištušrinti kas 3-4 valandas.
Data: 2015-10-11
Vardas: Vitalija
Komentaras: Iš pradžių man ji atrodo įtartinai, paskui nusprendžiau pabandyti, nes labai vargindavo mėnesinės (gausios, skausmingos). Dabar labai džiaugiuosi, kad neišsigandau :) paskaičiavau, kad per du metus (kas tiek reikia keisti taurelę?) sutaupysiu 110 eurų, nes nebereikia pirkti paketų ir tamponų, užtenka tik įklotų "dėl visa ko".
Data: 2015-10-11
Vardas: Justina
Komentaras: Jūsų šūkis geriausiai atskleidžia mano patirtį! Neįsivaizdavau, kad tos bjaurios varginančios dienos gali virsti pakenčiamom, o ką jau kalbėt apie normalias - tokias kaip visos. Na, bet dabar nebereikia jaudintis, kad "pratekės" ir galiu pamiršti keliom valandom, kad man tos dienos. Jėga!
Data: 2015-08-19
Vardas: Erika
Komentaras: Skaičiau, kad yra dviejų dydžių taurelės, pagal ką pasirinkti dydį?
Data: 2015-07-27
Vardas: Ramune
Komentaras: as jau seniai naudoju ir taip pat dziaugiuosi, nera to jausmo kai jauti kad katik isbego:D
Data: 2015-07-24
Vardas: Simona
Komentaras: Dekoju uz labai greita atsiuntima i Norvegija! :) Maziau nei per savaite gavau preke. Bandau susidraugauti su taurele. Pirmi kartai nelengvi, bet jau antra mm diena tapo lengvesne :)
Data: 2015-07-09
Vardas: Vitalija
Komentaras: Taurelė super!
Data: 2015-05-08
Vardas: Erika
Komentaras: Isbandziau ir as! Viskas geriau nei galvojau. Baimes dingusios! Valio vasara!
Data: 2015-01-27
Vardas: Gabri
Komentaras: Labai lengvai susidraugavau su taurele, jokiu problemu nekilo. Dziaugiuosi, kad atradau sia priemone. Daug paprasciau nei su paketais ar tamponais.
Data: 2015-01-27
Vardas: Gabri
Komentaras: Labai lengvai susidraugavau su taurele, jokiu problemu nekilo. Dziaugiuosi, kad atradau sia priemone. Daug paprasciau nei su paketais ar tamponais.
Data: 2014-11-24
Vardas: Beatričė
Komentaras: Žiauriai geras daiktas. Kai tik nusipirkau truputi abejojau ar tikrai vertėjo, nes kol išmokau patogiai įsidėti tai ir jausdavau kiek, bet dabar kai pripratau net nebenoriu pagalvot apie paketus ir tamponus, kai norisi kas valandą užsukti į tualetą ir patikrinti ar dar niekur pro šalį nebėga. Ir dar tas, kad kartais gali tiesiog pamiršti, kad dabar "tos dienos".
Data: 2014-08-04
Vardas: Justė
Komentaras: Jau septintus metus naudojuosi Lunette menstruacine taurele. Pirmoji mano dar pirkta iš užsienio, paprasta, skaidri, o dabar, džiugu matyti gausėjantį asortimentą ir besiplečiančią kompaniją. Tikiuosi antrąją taurelę pamilsiu taip pat kaip ir pirmąją.
Data: 2014-06-20
Vardas: Vilma
Komentaras: Man tai tikras išsigelbėjimas. Šiai dienai neįsivaizduočiau geresnės priemonės. Pirmiausia, sutaupo išlaidas, kurias nuolat aukojau tamponams. Išnyko nemalonūs pojūčiai naudojant minėtas higienos priemones, po kurių nuolat jausdavau nedidelį perštėjimą ir išsausėjimą. Nebereikia pergyventi, kad rankinėje tam tikrą dieną būtų surikiuota visa "raudonoji amunicija":)
Data: 2014-06-19
Vardas: Airida
Komentaras: Viskas tiesiog puiku. Nebeturiu jokių problemų :) Dabar net pamirštu, kad tai mano dienos. Naktimis galiu ramiai miegoti ir nesijaudinti dėl prabėgimo. Vienintelio ko gailiuosi, kad tokio daikto nebuvo "jaunystėj" :)
Data: 2014-04-29
Vardas: sveta
Komentaras: noriu visu pirma paklausti ,kaip ja naudotis ir ar ja gali naudoti mano dukra jai 15 metu?? LUNETTE: Sveika, Sveta, Taip, Lunette taurelę gali naudoti ir jaunos merginos. Plačiau kaip taurelę naudoti, rasite šioje nuorodoje: http://lunette.lt/Kaip-taurele-naudoti-730.html
Data: 2014-03-01
Vardas: Renata Širvinskienė
Komentaras: Ape Lunette taurelę žinojau jau seniai, tik vis neišdrįsau jos užsisakyti, nes tiesiog buvo elementarus informacijos stygius. Tačiau jūsų vadybininkė maloniai atsakė į visus klausimus ir nedvejodama ją užsisakiau. Esu be galo patenkinta šiuo pirkiniu, nes tos dienos tapo daug malonesnės. Labai patiko, kad taurelę galima keisti kas 12 valandų. Ji nesausina makšties gleivinės. Tiesiog tobula priemonė:)
Data: 2014-01-29
Vardas: Giedre
Komentaras: Nuo anksčiau naudotų paketų man vis atsirasdavo įvairūs alergijos požymiai, naudojant taurelę su šiomis bėdomis nebesusiduriu!
Data: 2013-12-05
Vardas: Kristina
Komentaras: Kadangi tamponai dirgina gleivinę ir dėl to teko gydytis nuo infekcijų, nutariau ieškoti alternatyvų tamponams. Forumuose perskaičiau apie menstruacinę taurelę, tada išsirinkau patikimą (nors gal ir ne patį pigiausią)gamintoją ir įsigijau Lunette taurelę. Pirmus kelis kartus buvo kiek sudėtinga tinkamai ją įsidėti, net buvo kilusių minčių viską mesti, bet nepasidaviau ir šiandien labai dėl to džiaugiuosi. Jokių infekcijų, patogu, praktiška, ekonomiška, ekologiška ir gera savijauta net ir tomis dienomis :)
Data: 2013-10-07
Vardas: Rūta
Komentaras: Iš pradžių buvau skeptiškai nusiteikusi, tačiau įkalbėta draugės surizikavau. Aš neįsivaizduoju tų dienų be jos. Na nėra buvę geriau! Švaru. Nieko nesijaučia. Nieko nesimato. Atrodo tos dienos kažkur išgaravo. Nuoširdžiai aš kartais tiesiog užmirštu, kad sergu!
Data: 2013-08-12
Vardas: TuztlXvn8
Komentaras: I think it will only leak 1) if you place it in in the wrong position so that it isn't miakng a seal . You may need to get used to the placing of it in the beginning but it'll become second nature soon2) If you generally have a really heavy period, there is a chance it could leak on your first or second day. Now that I have an IUD, my period is heavier than it was before (it used to never leak at all), and I've noticed it's more prone to leaking on my first day, but it's not a problem if I just empty it more often. If you're worried about it, you can always use some light protection like a panty liner just to ease your mind until you trust it. I've never had it leak at night (I always wear it overnight), or because of sports or swimming or anything like that. You can do anything with the cup that you want to do in your regular non-menstruating life no problems!
Data: 2013-05-21
Vardas: Deimantė
Komentaras: Su šia taurele visai jaukiai jaučiuosi šiomis karštomis dienomis, todėl vasaros atostogų nebederinsiu prie "savo dienų"! :) Žiauriai geras atradimas!
Data: 2013-02-22
Vardas: Neringa
Komentaras: Užsisakiau Lunette kūno kremą. Jis mane tikrai maloniai nustebino. Ne tik, kad labai gardžiai kvepia, bet ir iš tiesų veikia..
Data: 2012-12-13
Vardas: gerbėja
Komentaras: Dėkoju už operatyvumą atsiunčiat taureles. taip pat už malonias staigmenas bei įkvepiantį šventinį pasveikinimą! gražių ir šiltų artėjančių švenčių!
Data: 2012-11-23
Vardas: Irina
Komentaras: Šaunu, pinigų nereikia kas mėn. leisti ir sutaupau.
Data: 2012-08-22
Vardas: Vaida
Komentaras: Super dalykėlis ta menstruacinė taurelė, uz jokius pinigus negrįšiu prie ankstesnių priemonių :)
Data: 2012-07-26
Vardas: Asta
Komentaras: Kaip gaila,kad tiek daug metų vargau ir nežinojau apie šį stebūklą.Pas mane labai labai gausios,o su taurele aš tiesiog pamirštu kad yra mano dienos,kūrių anksčiau laukdavau su siaubu.Tam kuris sukūrė šį produktą moterys turėtu būti be galo dėkingos,ačiū.
Data: 2012-07-04
Vardas: Dovile
Komentaras: Na as prisidedu prie gausybes teigiamu atsiliepi:)Neissivaizduoju tu dienu be taureles:)
Data: 2012-06-28
Vardas: Ginta
Komentaras: Tai mano metų atradimas! Iki taurelės naudojimo niekaip negalėdavau susitvarkyti naktimis, keldavausi kelis kartus naktį, kad pasikeisčiau paketą, o dabar galiu mėgautis ramiu miegu :) Nepakeičiamas dalykas sportuojant, keliaujant, paplūdimyje, darbe. Nesukėlė jokių nemalonių pojūčių, juk tai mano kūnas. Beje, iš pirmo karto nelabai pavyko gerai įsidėti, tai labai džiaugiausi, kad gavau puikią ir profesionalią konsultaciją iš Lunette taurelės pardavėjos :)
Data: 2012-06-26
Vardas: Aurelija
Komentaras: Ir man ji šimtą kartų geriau už tamponus ir storus įklotus, bet kartais vis tik ir pro ją pateplioja.. gal kažką ne taip darau?
Data: 2012-06-26
Vardas: Laura
Komentaras: Prieš 5 metus įsigijau kitos firmos lateksinę taurelę. Pirmas dvejas mėnesines buvo adaptacijos laikas - buvo ir keista, ir nemalonu, bet trečią mėnesį apsipratau, ir taurelė tikrai pakeitė gyvenimą tomis dienomis. Visoms labai rekomenduoju.
Data: 2012-06-05
Vardas: Jūratė Mickevičienė
Komentaras: Pamačius pirmąsyk taurelę mano pirma mintis buvo "fui.." Tačiau, vistiek pradėjau domėtis ja, skaitinėjausi moterų atsiliepimus ir susigundžiau įsigyti. Turiu ne šios firmos taurelę, pirkau pigesnę, nes bijojau, kad gali nepatikti ir bus išmesti pinigėliai veltui. Dėl to rinkausi pagal kainą, įvertindama riziką, kad gali tekti išmesti taurelę lauk. Taurele esu labai labai patenkinta. Dabar net neįsivaizduoju gyvenimo be jos. Asmeniškai man - nėra patogesnio daikto. Tikrai rekomenduoju išmėginti :)
Data: 2012-05-22
Vardas: Renata
Komentaras: Nesenai tapau taurelės naudotoja. Iš tiesų prisipažinsiu, kad reikėjo laiko su ja susidraugauti. Buvo nedrąsu, iš pirmo karto nesigaudavo įsidėti. Šiek tiek priminė kai kažkada senai ėmiau naudotis tamponais, kai nežinai kaip turi būti, tai derini derini ir galų gale įgundi. Tai su taurele man panašiai :) Bet dabar fantastiška! Merginos, tikrai nebijokit ir išbandykit. Ir tie pinigai atsiperka šimteriopai, kai gauni tokį komfortą. Sunku nupasakot. Bet kurios naudoja, turėtų gerai mane suprast ;) Su taurele man čia kažkokia nauja moterų era prasidėjo :D Ačiū!
Data: 2010-05-12
Vardas: Žaneta
Komentaras: Aš neseniai atradau taurelę ir turiu pasakyti, kad tai yra pasakiška alternatyva tamponams! Keliaujant ypač patogu - nieko nebereikia, tik jos vienos. Be to, be galo kompaktiška, neužima vietos nei lagamine, nei rankinėj. Nebereikia galvot, ar turi pakankamai atsargų arba ieškoti artimiausios vaistinės. Ir užtrunka vos porą mėnesių, kol pripranti ir išmoksti teisingai įsidėti. Kelionių metu ir vasarą taurelė nepakeičiama!!!!
Data: 2010-05-07
Vardas: Aiva
Komentaras: Super dalykas taurelė. Nė už ką nenoriu grįžti prie nepatogių paketų ir tamponų... :(
Data: 2010-03-03
Vardas: Marija
Komentaras: Esu Lunette sužavėta, rekomenduoju visoms savo draugėms ir pažįstamoms. Mane džiugina, kad jis sveikesnis man ir draugiškas aplinkai. Gaila, kad užtrukau taip ilgai, kol apie jį sužinojau. Jau laukiu spalvotos naujienos... ;)
Data: 2010-02-23
Vardas: Nina
Komentaras: Išbandžiau - iš tiesų saugu, higieniška, lengva naudotis ir jokių nemalonių pojūčių.
Data: 2010-02-19
Vardas: Simona
Komentaras: Su Lunette menstruacine taurele pamirštu kad tai mano dienos. Nes labai retai reikia keistis. Jos nesijaučia. Tai matyt geriausia kada mano įsigyta moteriška prekė.
Data: 2010-02-17
Vardas: Renata
Komentaras: Keistas pojutis - vis laukiu,kad bus "kazkas ne taip" ir nesulaukiu... Geras daiktas ir yra geras daiktas.
Data: 2010-02-17
Vardas: Miglė
Komentaras: Manau, tai geriausia prekė, kurią kada nors esu įsigijusi :) Naudoju jau gerą pusmetį ir nebeįsivaizduoju savo "dienelių" be taurelės. Ankstesnių priemonių net nenoriu prisiminti...
Data: 2010-02-15
Vardas: Gabija
Komentaras: Netikėjau kad gali būti taip patogu. Visos paros bėgyje ją gali tiesiog pamiršti, ar poilsiauji ar dirbi. Jokių rūpesčių. Labai rekomenduoju :)
Data: 2010-02-12
Vardas: Ana
Komentaras: Taurelė labai patogi ir naudodama ją jau 3 kartus nei vieno vienintelio karto nepajutau jokių nemalonių požymių, nors mano flora yra labai labai jautri ir anksčiau, naudodama tamponus, kankinausi kiekvieną kartą. o tas "anti-pms" kremas - tikras gėris!
Data: 2010-02-10
Vardas: Karolina
Komentaras: Nuostabus reikaliukas. Netikejau, bet kadangi drauge bande, teliko pasitiket.. Ne kiek nenusivyliau, labai patogu ir higieniska, ir kas svarbiausia - dabar tikrai tomis dienomis jauciuos gaiviai - kaip is kokios reklamos, tiek kad tai mano patirtis, o ne reklaminis triukas!